Menu
4193
Replay

Replay - Bluzë pambuku për meshkuj

Bluzë me logo dhe prerje të rregullt
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë gri për meshkuj me shirit të bardhë logoje. Model me përshtatje të rregullt. Pambuk organik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6283 {23178G}192
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk;