Menu
9390
Replay

Replay - Çanta e zezë për femra

Çantë me kapak dhe me rrip me zinxhir
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay çantë me kapak per femra në ngjyrë të zezë. Rrip me zinxhir. Detaje e logos metalike.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3001A0362B001098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;