Menu
16490
Replay

Replay - Çanta e zezë për femra

Çantë pellushi me doreza të dyfishta dhe rrip. Përmasat: 37 x 23 x 16 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë e zezë pellushi Replay për femra. Doreza të dyfishta dhe rrip. Etiketë të logos. Përmasat: 37 x 23 x 16 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3494 {A0208B}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100% Poliestër;