Menu
15490
Replay

Replay - Çantë pellushi për femra

Çantë me rrip dhe dorezë me zinxhir. Përmasat: 23 x 19 x 6 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë e zezë pellushi Replay për femra. Rrip dhe dorezë me zinxhir. Logo. Përmasat: 23 x 19 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3493 {A0208B}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100% Poliestër;