Menu
6196
Replay

Replay – Fustan mini me lurex

Fustan me rripa të hollë dhe të çarë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay fustani mini gri i errët me lurex argjendi. Rripa të hollë me zinxhirë dekorativë. Çarje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9021 {22672}290
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali75%Pambuk, 25%Fibrave metalike