Menu
4893
Replay

Replay - Mbathje noti të zeza për meshkuj

Mbathje noti me bel elastik dhe kordon
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay mbathjet e notit për meshkuj. Bel elastik me kordon. Xhepa anash dhe një xhep pas. Printimi i logos me kontrast. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURLM1098 {82972R}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër;