Menu
13192
Replay

Replay - Pantallona Jogger fit për femra

Pantallona të gjera të bëra nga një përzierje poliester, viskoze dhe lesh
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Pantallona Jogger fit të gjera me xhepa cargo për femra. Ngjyra e zezë. Përzierje poliestër, viskozë dhe lesh.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8085 {84779}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali67% Poliestër; 25% Viskozë; 6%