Menu
38490
Replay

Replay - Parka ngjyrë ullirime arnim për meshkuj

Parka me kapuç me prerje komode dhe astar me tegela
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Parka Replay me arnim për meshkuj, me kapuç të relaksuar. Prerje e gjatë. Xhepa të shumtë të jashtëm dhe të brendshëm. Ngjyrë ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM8362 {84724}235
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali69% Pambuk; 31% Poliestër;