Menu
20490
Replay

Replay - Pulovër për meshkuj me zinxhir

Pulovër me prerje të rregullt me jakë dhe pranga
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Pulovër Replay për meshkuj me zinxhir dhe jakë. Prerje e rregullt. Ngjyrë gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURUK2510 {G23274}M10
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali47% Poliestër; 37% Akrilik; 10