Menu
20490
Replay

Replay - Triko për meshkuj me zinxhir

Triko pambuku me prerje të rregullt me jakë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Triko për meshkuj me zinxhir dhe jakë. Prerje e rregullt. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURUK2516 {G23520G}970
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Pambuk;