Menu
Replay

Replay - Xhaketë e gjatë për femra

Xhaketë Relaxed fit me kapuç dhe izolim Thermore®
Jashtë stokut
Detajet
Replay xhaketë e gjatë dimërore me izolim Thermore®. Kapuç dhe jakë e lartë. Përshtatje e relaksuar. Zinxhirë të shkurtër anash. Teknologji kundër erës. Ngjyra jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7664A {84198}123
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliamid;