Menu
47990
Replay

Replay - Xhaketë e zezë për femra

Xhaketë e gjatë me jakë të lartë dhe kapuç
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Xhaketë e gjatë Replay për femra me jakë të lartë dhe kapuç. Model i zi me tegela. Xhepa anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7664R {84466}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali84% Poliestër; 16% Poliamid;