Menu
32490
Replay

Replay - Xhup dimëror i shkurtër për femra

Xhup me tegela me jakë të lartë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Xhup i shkurtër për femra me tegela me jakë të lartë. Mbushja e ngrohtë e bën atë një zgjedhje perfekte për stinën e dimrit dhe motin e ftohtë. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7808 {84466}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy