Menu
9592
Steve Madden

Steve Madden - Çanta e vogël për femra

Çanta BDiego me dorezë dhe rrip. Përmasat: 23 x 16 x 9 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Steve Madden BDiego Çanta e vogël për femra me dorezë të shkurtër. Model flap me kopsë maxi. Detaje rrjetë dhe kordon për tërheqje. Ngjyra e zezë. Përmasat: 23 x 16 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBDIEGO-BLK
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra