Menu
15590
Steve Madden

Steve Madden - Çantë e zezë për femra

Bkirra Çantë me dorezë dhe rrip. Përmasat: 15 x 19 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Steve Madden Bkirra Çante femrash që mund të mbahet në dorë ose mbi supe. Vjen me rrip, dorezë dhe zinxhir. Ngjyra e zezë. Përmasat: 15 x 19 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBKIRRA-BSL
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiSintetike;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands