Menu
Steve Madden

Steve Madden - Çantë e zezë për femra

Bstakes Çantë për përdita me zinxhir dhe varëse monogram
Jashtë stokut
Detajet
Steve Madden Bstakes Çantë e zezë me logo metalike ari. Modeli i palosshëm. Rrip supi me Zinxhiri. Varëse SM.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBSTAKES-BLK
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiSintetike;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands