Menu
13190
Steve Madden

Steve Madden - Çantë gri për femra

Bwand Çantë me zinxhir dhe rrip të ndashëm. Përmasat: 19 x 24 x 6 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Steve Madden Bwand Çantë gri për femra me dorezë zinxhir ngjyrë ari. Rrip i hollë i shkëputshëm. Përmasat: 19 x 24 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBWAND-GRY
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiSintetike;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands