Menu
15590
Steve Madden

Steve Madden - Çantë me logo për femra

Bmelt çantë me monogram me zinxhir dhe rrip
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Steve Madden Bmelt Çantë kafe për femra me monogram. Zinxhir dhe rrip i gjerë logoje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBMELT-CHO
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiSintetike;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands