Menu
10913
Steve Madden

Steve Madden - Çantë për femra me logo

Bkhai Çanta me zinxhir me rrip të rregullueshëm. Përmasat: 21 x 17 x 5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Steve Madden Bkhai Çantë e zezë me logo aksesorë metalikë në ngjyrë ari. Zinxhir i trashë dhe rrip i rregullueshëm. Përmasat: 21 x 17 x 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBKHAI-B-G
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiTekstil;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands