Menu
10073
Steve Madden

Steve Madden - Çantë për femra ngjyrë bezhë

Bkrome-X Çanta me monogram me dorezë dhe rrip. Përmasat: 15 x 19 x 8 cm.

Find in-store

Jashtë stokut

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Steve Madden Bkrome-X Çante me monogram për femra në ngjyrë bezhë. Dorezë dhe rrip i gjerë logoje. Përmasat: 15 x 19 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSMBKROME-X-BNE
MarkëSteve Madden
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiSintetike;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSTEVE MADDEN EUROPE B.V Nieuwkuijk, Netherlands