Menu
7690
Superdry

Superdry - Çantë shpine e zezë për femra

Windyachter Montana -Çantë shpine e madhe me një ndarje dhe një xhep. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Windyachter Montana çantë shpine për femra me një ndarje dhe një xhep. Dimensionet e bollshme të modelit: 45 x 30 x 13.5 cm. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110356A-02A
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali98%Pambuk;2%Elastan;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain