Menu
17490
Timberland

Timberland - Atlete për meshkuj blu blu

Këpucë Field Trekker Hiking me shtrojë OrthoLite® të lehta dhe me frymëmarrje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj Timberland Field Trekker Hiking me shtroje OrthoLite® të lehta dhe me frymëmarrje. Ngjyra blu marine. Shputa të bardha.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA68TZ
MarkëTimberland
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë; Sintetikë;