Menu
9594
Timberland

Timberland - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete sportive SOLAR WAVE me pjesën e sipërme prej pëlhure ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë sportive për meshkuj Timberland SOLAR WAVE. Pjesa e sipërme e pëlhurës ReBOTL™ me të paktën 50% plastikë të ricikluar. Tabane prej 75% bio-material si kallam sheqeri. Defender Repellent Systems® kundër njollave dhe papastërtive.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA2KCQ
MarkëTimberland
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiTextile