Menu
3773
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Shapka të bardha për meshkuj

Essential Pool Slide shapka me logo me taban EVA dhe BLOOM™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Essential Pool Slide Shapka meshkujsh të bardha me flamur logoje. Taban EVA dhe BLOOM™ .
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01191-TCR
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Tpu
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands