Menu
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Shapka të zeza për meshkuj

Essential Pool Slide shapka me logo me taban EVA dhe BLOOM™
Jashtë stokut
Detajet
Tommy Hilfiger Essential Pool Slide Shapka meshkujsh të zeza me flamur logo. EVA dhe shollë BLOOM™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01191-BDS
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali70%Poliuretan,30%Gomë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands