Menu
UGG

UGG - Flip flop lëkure për meshkuj

Shapka të zeza me logo
Jashtë stokut
Detajet
UGG Shapka lëkure flip flop për meshkuj të zeza me logo, me shollë EVA dhe taban gome.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUUG1102690 BLK
MarkëUGG
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerDECKERS OUTDOOR CORP USA