Menu
8695
Camper

Camper – Atlete për meshkuj Runner K21

Atlete lëkure me shuall të jashtëm XL Extralight® Organix™ dhe shtrojë Ortholite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete lëkure për meshkuj Camper Runner K21 me shuall të jashtëm XL Extralight® Organix™ dhe shtrojë Ortholite®. Veshje prej poliestër të ricikluar dhe lëkurë lope. Ngjyrë e bardhë dhe me modele jeshile dhe gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100743-028
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;