Loading...

Please wait...

Menu

SHOP THE LOOK

Kombinime që ju inspirojnë! Porosisni direkt nga foto më poshtë.

+
Guess - Pallto e shkëlqyer për femra
+
Steve Madden – Këpucë për femra ngjyrë gri
+
HUGO – Çante me tegela për femra
Replay Brend

DESIGUAL

Dizajni Calvin Klein nxjerr në pah veshjet urbane të rrugës dhe përfaqëson tendencat aktuale në skenën botërore të modës. Minimalizmi i modës, linjat e thjeshta, paleta e reduktuar e ngjyrave dhe materialet cilësore janë karakteristikat kryesore të kësaj marke. Eksploroni koleksionin e ri vjeshtë/dimër 2023 në dyqanin tonë online dhe krijoni kombinimin perfekt të CK!

Zbuloni më tepër

ÇIZMET

Eksploroni gamën e çizmeve Fashion&Friends për vjeshtë/dimër dhe zbuloni tendencat më të fundit të sezonit. Ofrojmë modele praktike me thembra të sheshta për përdita, çizme gome për shi, modele prej lëkurë dhe leshi dimërore, si dhe çizme elegante me taka për punë, për raste të veçanta apo për të dalë. Gjeni dhe bëni tuajat ato të cilat u nevojiten për të gjitha rastet dhe bëhuni trendi edhe në ditët e ftohta! Porosit online.

Zbuloni më tepër
promobanner