Loading...

Please wait...

Menu

SHOP THE LOOK

Kombinime që ju inspirojnë! Porosisni direkt nga foto më poshtë

+
HUGO - Pulover ngjyrë bezhë për meshkuj
+
Calvin Klein - Jelek me tegela për meshkuj
+
Guess – Xhinse të ngushta për meshkuj
+
Çantë për meshkuj blu marine – Lyle&Scott
+
Guess – Çanta kafe për meshkuj
+
Guess - Triko ngjyrë bezhë për meshkuj
+
BOSS – Çizme kafe për meshkuj
+
BOSS – Xhinse për meshkuj gri të errët
Calvin Klein Brend

REPLAY

Koleksioni i ri Replay vjeshtë/dimër përfaqëson trashëgiminë dhe origjinalitetin e këtij brandi italian. Në thelb të koleksionit janë tonet neutrale, të cilat ofrojnë kontrast të shkëlqyer me grafika efektive dhe printime urbane të frymëzuara nga logomania aktuale. Veshjet kryesore janë modelet xhins që vijnë të përmirësuara me prerje dhe ngjyra të reja. Gama e gjerë siguron më të mirën për sa i përket inovacionit dhe autenticitetit. Eksploroni dhe porositni online!

Zbuloni më tepër

Xhakete & Pallto

Stina e vjeshtës nxit nevojën për një xhaketë që do t’ju shoqërojë në të gjithë aktivitetet tuaja. Ne ju ofrojmë pallto për një pamje profesionale dhe elegante, ndërsa një stil urban nuk është I plotë pa një xhaketë lëkure ose bomber nga marka juaj e preferuar. Për një stil sportiv, ne sugjerojmë modele të rehatshme dhe rezistente ndaj shiut, të cilat mund ti vishni për stërvitje ose ecje në natyrë. Xhaketa xhins është ikonë dhe gjithmonë në trend, me një shumëllojshmëri prerjesh, stilesh dhe ngjyrash këtë koleksion Vjeshtë / Dimër. Zgjidhni modelin ideal që I përshtatet figures tuaj, bëni çdo veshje të dallohet, dhe vini në dukje stilin tuaj unik me xhaketën perfekte.

Zbuloni më tepër
promobanner

BEST SELLER

Checkout our Best Seller products