Menu
9895
Camper

Camper – Atlete për meshkuj Runner K21

Atlete lëkure me shuall të jashtëm XL Extralight® Organix™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete meshkujsh prej lëkure ulliri dhe gome Camper Karst. Shoje të jashtme XL Extralight® Organix™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100845-006
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali83% Lëkurë, 17% Gomë;