Menu
11990
Camper

Camper - Sandale Match për meshkuj

Sandale në ngjyrë të zezë - ulliri me rripa poliestër të ricikluar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Match sandale për meshkuj me rripa të bëra nga poliestër i ricikluar. Ngjyrë ulliri dhe e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100539-032
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain