Menu
34490
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti - Atlete jeshile për meshkuj

Atlete të sheshta të bëra nga një përzierje lëkure kamoshi dhe tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Cesare Paciotti atlete meshkujsh jeshile të errët me taban të bardhë. Lëkurë antilope dhe tekstil në pjesën e sipërme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPGU65900TCA-1855
MarkëCesare Paciotti
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali70%Lëkurë;30%Tekstil
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPACIOTTI S.p.a. Italy