Loading...

Please wait...

Menu

Calvin Klein

Marka globale e stilit të jetesës Calvin Klein ofron prerje të thjeshta, por mbresëlënëse të zbukuruara me monogramin e famshëm "CK" që përfaqëson gjërat e domosdoshme të këtij sezoni. Dizajni Calvin Klein nxjerr në pah veshjet urbane të rrugës dhe përfaqëson tendencat aktuale në skenën botërore të modës. Minimalizmi i modës, linjat e thjeshta, paleta e reduktuar e ngjyrave dhe materialet cilësore janë karakteristikat kryesore të koleksionit të aksesorëve. Një përzgjedhje e madhe e të brendshmeve, rrobat e gjumit dhe rrobat e banjës ju presin në dyqanin tonë online. Nxitoni dhe do të jeni ndër të parët që do të vishni veshje CK të reja dhe të modës!

 • Calvin Klein – Sytjena gri me logo shiriti
  4.390,00 Lek
 • Calvin Klein - Tanga për femra
  2.490,00 Lek
 • Calvin Klein - Mbathje të shkurtra për femra
  2.990,00 Lek
 • Calvin Klein – Sytjena të zeza me logo shiriti
  4.490,00 Lek
 • Calvin Klein - Një set bokserash për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • Calvin Klein – Një set bokserash për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • Calvin Klein – 2 kanatiere fit për meshkuj
  4.490,00 Lek
 • Sytjena sportive të zeza – Calvin Klein
  5.490,00 Lek
 • Calvin Klein – Këmishë e zezë për meshkuj
  10.990,00 Lek
 • Calvin Klein – Një set çorapesh për femra me gjate
  1.690,00 Lek 1.183,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein - Një set bokserash për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • Calvin Klein – Sytjena gjiri për nënat
  4.990,00 Lek
 • Calvin Klein – mbathje braziliane gjysmë transpare
  4.390,00 Lek
 • Calvin Klein - Atlete të bardha për meshkuj
  11.990,00 Lek
 • Calvin Klein – sytjena pambuku të zeza
  4.490,00 Lek
 • Calvin Klein – T-shirt e shkurter për femra
  5.990,00 Lek 4.193,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein – Hoodie e zezë për femra
  15.990,00 Lek 6.396,00 Lek
  -60%
 • Calvin Klein - Pantallona bezhë për femra
  15.990,00 Lek 6.396,00 Lek
  -60%
 • Calvin Klein – Bodysuit Trupore me vija
  9.490,00 Lek 6.643,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein - Jelek i zi për meshkuj
  21.990,00 Lek 8.796,00 Lek
  -60%
 • Calvin Klein – T-shirt me logo për meshkuj
  5.990,00 Lek 4.193,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein – Bluzë me logo për meshkuj
  5.990,00 Lek 4.193,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein – Atlete të bardha për meshkuj
  14.990,00 Lek 7.495,00 Lek
  -50%
 • Calvin Klein – Hoodie e shkurtër për femra
  14.990,00 Lek 5.996,00 Lek
  -60%