Loading...

Please wait...

Menu

Guess

Marka e famshme amerikane Guess kombinon stilin e viteve nëntëdhjetë me tendencat bashkëkohore duke krijuar kështu një pjesë të modës për burrat dhe gratë moderne. Linja e femrave është e pasur me copa magjepsëse, të cilat plotësohen në mënyrë perfekte me aksesorë efektivë, shik. Koleksioni për meshkuj është një reflektim i veshjeve urbane në rrugë dhe trendit të logomanisë, që përfaqëson detajin e domosdoshëm të këtij sezoni. Shikoni ofertën tonë, frymëzohuni dhe porositni në vetëm pak minuta!

 • Guess - Atlete të bardha për femra
  13.190,00 Lek
 • Guess - Portofol lëkure për meshkuj
  7.590,00 Lek
 • Çanta për femra në një set - Guess
  17.390,00 Lek
 • Xhaketë e zezë me lesh artificial për femra - Gues
  19.190,00 Lek
 • Guess - Këmishë e zezë për meshkuj
  8.390,00 Lek
 • Guess - Këmishë blu për meshkuj
  8.190,00 Lek
 • Guess – Çanta me printim logo për femra
  16.790,00 Lek
 • Guess – Këpucë me majë me logo
  17.390,00 Lek
 • Guess - Rrip i zi për meshkuj
  7.190,00 Lek
 • Guess – Pulovër me logo për meshkuj
  9.590,00 Lek
 • Guess - Këmishë e bardhë për femra
  9.390,00 Lek
 • Guess - Xhaketë lëkure për femra
  38.790,00 Lek
 • Guess – Bluzë me logonpër femra
  4.790,00 Lek
 • Guess - Këmishë femrash me mëngë të gjata
  7.790,00 Lek
 • Guess – Mini fustan i prerë
  11.890,00 Lek
 • Guess – Bluzë e bardhë për meshkuj
  3.590,00 Lek
 • Guess - Mokasin të zeza për femra
  17.390,00 Lek
 • Guess - Xhaketë bomber për meshkuj
  17.990,00 Lek
 • Guess - Pulover për femra me zinxhir
  9.990,00 Lek
 • Guess - Pulover për femra me zinxhir
  9.990,00 Lek
 • Guess - Çorape të zeza për femra
  1.390,00 Lek
 • Guess - Xhinse për meshkuj me stil të ngushtë pas
  11.590,00 Lek
 • Guess - Pantallona sportive për femra
  9.990,00 Lek
 • Guess - Atlete femrash me qafë të ulët
  13.790,00 Lek