Loading...

Please wait...

Menu

HUGO

HUGO - një simbol i përzierjes së modernes dhe klasikes. Koleksioni për meshkuj fokusohet në linja të mprehta dhe dizajn të pastër që dallohet për stilin c tij unik. Linja e femrave është e guximshme dhe devijon nga të gjitha rregullat. Stili është modern, me pjesë elegante dhe lasual. Eksploroni koleksionin më të fundit dhe krijoni veshjen perfekte HUGO në vetëm disa klikime!

 • Dy bluza për meshkuj në një set - HUGO
  6.390,00 Lek
 • Dy këmisha për meshkuj në një set – HUGO
  6.390,00 Lek
 • HUGO - Rrip lëkure për meshkuj
  7.390,00 Lek 5.173,00 Lek
  -30%
 • HUGO – Dy bluza për meshkuj në një set
  6.390,00 Lek
 • HUGO – T-shirt për meshkuj në një set
  5.990,00 Lek
 • HUGO - Xhup i bardhë për meshkuj
  10.990,00 Lek
 • HUGO - Bluza për meshkuj në një set
  3.990,00 Lek
 • HUGO – Bluzë me logo për meshkuj
  6.490,00 Lek
 • HUGO – Rrip lëkure për meshkuj
  7.390,00 Lek
 • HUGO – T-shirt për meshkuj ne nje set
  3.990,00 Lek
 • HUGO - Këmishë polo për meshkuj
  9.990,00 Lek 5.994,00 Lek
  -40%
 • HUGO - Këmishë me mëngë për meshkuj
  9.990,00 Lek 5.994,00 Lek
  -40%
 • HUGO – Bluzë për femra Ombre
  9.990,00 Lek
 • HUGO – Fustan mini me stampa
  30.490,00 Lek
 • HUGO - Set Çorape për meshkuj
  1.690,00 Lek
 • HUGO - Pulovër e kuqe për meshkuj
  12.490,00 Lek
 • HUGO – Rrip lëkure për meshkuj
  7.390,00 Lek
 • HUGO – Çante me tegela për femra
  27.990,00 Lek
 • HUGO – Kasë lëkure për meshkuj
  9.990,00 Lek
 • HUGO – Rrip kaf për meshkuj
  8.690,00 Lek
 • HUGO – Kase kartash për meshkuj
  9.990,00 Lek
 • HUGO - Këmisha për meshkuj në një set
  5.990,00 Lek
 • HUGO - Bluzë me zinxhir për meshkuj
  13.490,00 Lek
 • HUGO – Fustan midi me prerje
  24.490,00 Lek 12.245,00 Lek
  -50%