Loading...

Please wait...

Menu

Liu Jo

I sofistikuar, femëror dhe autentik, koleksioni Liu Jo përfaqëson stilin simpatik femëror. Aseti më i vlefshëm i markës është magjepsja e padiskutueshme, të cilën linja e re nxjerr në pah, duke theksuar qëndrueshmërinë e vizionit të markës. Fokusi i krijimit të saj është ndjeshmëria, femërorja dhe nxjerrja në pah e vetëbesimit që çdo zonjë duhet të zotërojë.

 • Liu Jo - Këpucë lëkure për meshkuj
  29.490,00 Lek 20.643,00 Lek
  -30%
 • Liu Jo - Këpucë kamoshi për meshkuj
  27.990,00 Lek 19.593,00 Lek
  -30%
 • Liu Jo - Gjysëm Çizme kafe për burra
  27.990,00 Lek 19.593,00 Lek
  -30%
 • Liu Jo - Gjysëm Çizme kamosh për meshkuj
  26.490,00 Lek 18.543,00 Lek
  -30%
 • Liu Jo - Xhinse për femra me zirkon
  27.490,00 Lek 21.992,00 Lek
  -20%
 • Liu Jo - Bluzë me temina për femrash
  24.990,00 Lek
 • Liu Jo - Këpucë blu e errët për meshkuj
  23.990,00 Lek 19.192,00 Lek
  -20%
 • Liu Jo - Xhaketë me printim për femra
  35.490,00 Lek
 • Liu Jo - Xhaketë tweed për femra
  44.490,00 Lek
 • Liu Jo - Xhup me rrip për femra
  62.490,00 Lek
 • Liu Jo - Xhup me tegela për femra
  53.490,00 Lek
 • Liu Jo - Pallto e gjatë e bardhë për femra
  69.490,00 Lek
 • Liu Jo - Çizme femrash me zinxhirë
  37.990,00 Lek
 • Liu Jo - Çizme femrash ngjyrë bezhë
  35.490,00 Lek
 • Liu Jo - Xhaketë e kuqe për femra
  40.490,00 Lek
 • Liu Jo - Portofol për femra me print
  9.690,00 Lek
 • Liu Jo - Kapuç pom-pom për femra
  9.390,00 Lek
 • Liu Jo - pulovër për femra në ngjyrë kafe
  17.990,00 Lek
 • Liu Jo - T-Shirt për femra me print
  10.990,00 Lek
 • Liu Jo - Fustan I shkurtër mini me print
  29.990,00 Lek
 • Liu Jo - Këmishë e bardhë për femra
  24.490,00 Lek
 • Liu Jo - Fustan polo i punuar me shtiza
  24.490,00 Lek
 • Liu Jo - Golf i kuq për femra
  20.990,00 Lek
 • Liu Jo - Pantallona me temina për femra
  24.490,00 Lek