Menu

Miss Sixty

Copat Miss Sixty u krijuan për vajzën e Miss Sixty - në të njëjtën kohë të rafinuara dhe sfiduese, të buta dhe pak rebele, por gjithmonë të natyrshme dhe pa kompromis të sajat. Marka balancon me mjeshtëri mes stilit glamur dhe kazual, duke paraqitur pjesë që do të bëhen pjesë kyçe e garderobës së çdo vajze trendi. Fokusi i koleksionit janë fustanet xhins me një prerje të thjeshtë por të fuqishme, funde lëkure femërore dhe fustanet e zeza mini gjithmonë në modë si dhe xhinse legjendare, bluza e këmisha, që rrinë mirë me format e bukura të trupit.