Loading...

Please wait...

Menu

Replay

Koleksioni i ri Replay është frymëzuar nga fryma autentike e kësaj marke italiane që përfaqëson trashëgiminë dhe origjinalitetin e saj. Në thelb të koleksionit janë tonet neutrale, të cilat ofrojnë kontrast të shkëlqyer me grafika efektive dhe printime urbane të frymëzuara nga logomania aktuale. Pjesët kryesore janë modelet xhins të përmirësuara me prerje dhe larje të reja. Linja e re është një përzierje e elementeve dhe motiveve bashkëkohore të endura në ADN-në e markës. Replay kombinon në mënyrë të përkryer botën e sportit, veshjet urbane në rrugë dhe stilin bashkëkohor. Gama e gjerë siguron më të mirën për sa i përket inovacionit dhe autenticitetit.

 • Replay - Këmishë e bardhë për meshkuj
  11.990,00 Lek
 • Replay - Këmishë e zezë për meshkuj
  11.990,00 Lek
 • Xhinse të errëta për meshkuj - Replay
  21.490,00 Lek
 • Replay - Bluzë për meshkuj
  4.690,00 Lek
 • Bluzë për meshkuj – Replay
  4.690,00 Lek
 • Replay - Pulovër e zezë për meshkuj
  14.490,00 Lek
 • Replay - xhinse për meshkuj Jaan
  22.490,00 Lek
 • Replay - Mbathje noti të zeza për meshkuj
  6.990,00 Lek 4.893,00 Lek
  -30%
 • Replay - Çanta e zezë për femra
  10.690,00 Lek
 • Replay – Çanta e zezë për femra
  11.990,00 Lek
 • Replay - Çanta e zezë për femra
  9.390,00 Lek
 • Replay - Këmishë polo për meshkuj
  8.390,00 Lek 5.034,00 Lek
  -40%
 • Replay - Jelek me tegela për meshkuj
  22.490,00 Lek
 • Replay - Çizme lëkure për femra
  24.990,00 Lek
 • Replay - Këmishë polo për meshkuj
  8.390,00 Lek 5.873,00 Lek
  -30%
 • Replay - Xhinse slim fit për meshkuj
  12.990,00 Lek
 • Replay - Pulovër pambuku për meshkuj
  14.490,00 Lek
 • Replay - Xhaketë për meshkuj me kapuç
  29.990,00 Lek
 • Replay - Çizme lëkure për femra
  28.990,00 Lek
 • Replay - Këmishë polo për meshkuj
  8.390,00 Lek 4.195,00 Lek
  -50%
 • Replay - Xhaketë xhins për femra
  23.990,00 Lek
 • Replay – Xhinse New Luz për femra
  12.990,00 Lek
 • Replay - Atlete femrash ngjyrë bezhë
  11.990,00 Lek 4.796,00 Lek
  -60%
 • Replay - Atlete rozë për femra
  11.990,00 Lek 4.796,00 Lek
  -60%