Loading...

Please wait...

Menu

Tommy Hilfiger

Koleksioni i ri Tommy Hilfiger feston stilin klasik amerikan që është rifreskuar me prerje inovative dhe tendencat aktuale të sezonit. Koleksioni për meshkuj është një përzierje e stilit elegant dhe veshjeve urbane të rrugës që janë përkthyer në pjesë të përjetshme. Linja e veshjeve, këpucëve dhe aksesorëve dallohet për cilësinë e lartë, performancën e jashtëzakonshme dhe stilin klasik që nuk del kurrë nga moda. Koleksioni është rifreskuar me trendin logomanik që përfaqëson domosdoshmërinë e sezonit.

 • Tommy Hilfiger - Gjysëm Çizme lëkure për meshkuj
  19.990,00 Lek 15.992,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Hoodie për meshkuj me kapuç
  13.990,00 Lek 9.793,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger -Sutjena pambuku me printim
  4.490,00 Lek 3.592,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Set pizhamesh për meshkuj
  10.990,00 Lek 8.792,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Set tangash
  5.490,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Tanga me printim
  2.749,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Xhaketë xhins e shkurtër për femr
  17.990,00 Lek 14.392,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Kardigan për femra me zinxhir
  11.990,00 Lek 9.592,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Set dhuratash për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Bokse me printim logo për meshkuj
  3.390,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Mini fund xhins
  11.990,00 Lek 8.393,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger - Set boksesh për meshkuj
  5.990,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Set boksesh për meshkuj
  5.990,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Xhinse për femra në formë të drej
  17.490,00 Lek 12.243,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger - Rrobdisham gri për meshkuj
  15.990,00 Lek 11.193,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger - Bokse për meshkuj në set
  5.990,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Bokse për meshkuj në një grup
  5.990,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Streçe femrash të zeza
  9.490,00 Lek 6.643,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger - Bluzë e zezë për meshkuj
  14.990,00 Lek 11.992,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - T-shirt për meshkuj me printim s
  6.690,00 Lek 5.352,00 Lek
  -20%
 • Tommy Hilfiger - Set mbathjesh për femra
  5.490,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Tanga për femra në set
  5.490,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Set pizhame për meshkuj
  10.990,00 Lek 7.693,00 Lek
  -30%
 • Tommy Hilfiger - Bokse meshkujsh të kuqe të errët
  3.990,00 Lek