Loading...

Please wait...

Menu

Veshje

Zbuloni trendet e fundit të modës dhe blini online në fashionandfriends.com! Bluzat bazike, polo klasike, bluzat e thjeshta ose me logo janë të domosdoshme në gardërobën tuaj. Kombinoini me xhinse, tuta të shkurtra, pantallona të thjeshta ose të gjera për një look ditor ose urban.  Përgatituni për takime biznesi ose për fundjava me këmishat, aksesorët dhe pantallonat tona. Gjatë stinëve së vjeshtës dhe dimrit, zgjidhni një pulovër të rehatshme ose një xhaketë dhe qëndroni të ngrohtë dhe plot stil. Gjatë verës, çfarë ju nevojitet janë të shkurtra cilësore që thahen shpejt dhe ne ofrojmë një gamë të gjerë stilesh, ngjyrash dhe dizajnesh. Blerje online 24/7!

 • HUGO - Bluzë për meshkuj me kapuç
  24.490,00 Lek 17.143,00 Lek
  -30%
 • Calvin Klein - Xhup i bardhë dimërore për meshkuj
  23.990,00 Lek
 • BOSS - Xhaketë bomber për meshkuj
  55.490,00 Lek
 • HUGO - Jelek meshkujsh ngjyrë kafe
  22.490,00 Lek 15.743,00 Lek
  -30%
 • Guess - Tuta për meshkuj
  11.890,00 Lek
 • Calvin Klein - Bokse pambuku për meshkuj
  3.690,00 Lek
 • HUGO - Set Boksesh për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • HUGO – Tuta për meshkuj
  10.990,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Set dhuratash për meshkuj
  5.490,00 Lek
 • Tommy Hilfiger - Bokse me printim logo për meshkuj
  3.390,00 Lek
 • Scotch&Soda - Pantallona chino për meshkuj
  11.990,00 Lek
 • Scotch&Soda - Hoodie për meshkuj me kapuç
  15.490,00 Lek
 • Scotch&Soda - Hoodie për meshkuj me kapuç
  15.490,00 Lek
 • Scotch&Soda - Bluzë për meshkuj me printim në anën
  6.990,00 Lek
 • Scotch&Soda - Xhaketë për meshkuj me kapuç
  26.490,00 Lek
 • Guess - Bluzë për meshkuj gri
  11.890,00 Lek
 • Guess - Hoodie për meshkuj
  10.790,00 Lek
 • Guess - Xhaketë pelushi për meshkuj
  21.590,00 Lek
 • Calvin Klein - Kostum meshkujsh për shtëpi
  8.490,00 Lek
 • Calvin Klein - Set pizhame për meshkuj
  11.990,00 Lek
 • Calvin Klein - Bokse për meshkuj në set
  5.490,00 Lek
 • Calvin Klein -Set boksesh për meshkuj
  5.990,00 Lek
 • Calvin Klein - Bokse të kuqe për meshkuj
  3.490,00 Lek
 • HUGO - Set Boksesh për meshkuj
  5.490,00 Lek