Menu
8994
New Balance

New Balance – Atlete bezhe për femra

Atlete të ulëta me taban të trashë 5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete femrash ngjyrë bezhë New Balance me detaje printim kafshësh dhe logo N. Tabani me trashësi 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBWL574ZDC-263
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
MaterialiLëkurë/Tekstile/Fibra të tjera