Menu
New Balance

New Balance – Atlete gri për meshkuj

Atlete 2002 me majë të ulët me taban pak të ngritur
Jashtë stokut
Detajet
Atlete meshkujsh New Balance 2002 me majë të ulët me taBaN pak të ngritur. Një përzierje e lëkurës dhe tekstilit. Hije gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBM2002RSF-483
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali56.60%Lëkurë;29.54%Rrjetë;11.3