Menu
New Balance

New Balance – Atlete për femra me majë të sheshtë

Atlete lëkure 550 Basket me taban të sheshtë
Jashtë stokut
Detajet
Atlete femrash New Balance 550 Basket. Lëkurë me tekstil të shtuar. Ngjyra e bardhë me detaje gri dhe jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBBW550SG-108
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali83% Lëkurë; 17% Tekstil;