Menu
13990
New Balance

New Balance – Atlete shumëngjyrëshe për meshkuj

327 atlete të sheshta në një kombinim të ngjyrave jeshile, të zezë dhe vjollcë

Find in-store

Jashtë stokut
Detajet
Atlete shumëngjyrëshe për meshkuj New Balance 327 në një kombinim të ngjyrave jeshile, të zezë dhe vjollcë. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBMS327HA-317
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali47% Rrjetë; 37% Lëkurë; 16% po