Menu
New Balance

New Balance – Atlete të bardha për meshkuj

Atlete të ulëta 550 Basket me taban të sheshtë
Jashtë stokut
Detajet
Atlete për meshkuj New Balance 550 Basket. Ngjyra e bardhë dhe detaje bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBB550PWG-100
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali87% Lëkurë; 11% Rrjetë; 2% Pol