Menu
7396
New Balance

New Balance – Atlete të kuqe për meshkuj

550 atlete të ulëta të bëra nga kamoshi i butë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete meshkujsh të kuqe New Balance 550 me lidhëse të bardha dhe logo. Kamoshi i butë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBB550VND-985
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë/Tekstil /Fibrave të tje