Menu
17990
New Balance

New Balance - Atlete vrapimi unisex

Atlete me detaje të zeza dhe taban të bardhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance 327 Atlete vrapimi unisex, të ulta. Pjesa e sipërme e tekstilit, me logo e ridizajnuar "N". Mbërthim me lidhse. Dizajn i frymëzuar nga vitet 70.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBU327UMD-001
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA