Menu
13990
UGG

UGG - Pantofla dimërore për femra

Scuffette II Matte Marble pantofla lëkure të ngrohta me veshje të trashë leshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
UGG Scuffette II Matte Marble pantofla femrash dimërore me lesh në pjesën e brendshme që është jashtëzakonisht i ngrohtë dhe largon lagështinë. Me Lëkurë dele e krehur në pjesën e sipërme. Ngjyrë rozë me efekt metalik të artë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUUG1151731-ARY
MarkëUGG
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Lëkure;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerDECKERS OUTDOOR CORP USA