Menu
12690
UGG

UGG - Shapka femrash me taban të trashë

Callie Shapka të zeza me rrip lëkure dhe rrjetë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
UGG Callie Shapka femrash me taban të trashë 5.7 cm. Rrip lëkure dhe rrjetë. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUUG1152697-BLK
MarkëUGG
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali75%Lëkurë;25%Tekstil
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerDECKERS OUTDOOR CORP USA