Menu
16392
HUGO BOSS

BOSS - Hoodie për meshkuj me kapuç

We_Ocean Hoodie pambuku me modele bezhë dhe të bardhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
BOSS We_Ocean Hoodie pambuku për meshkuj. Regular fit. Bezhë me modele të bardha.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50511233 102
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland